head

Підтримай ідеєю

Революція Гідності для більшості з нас стала переломним моментом, як в особистому житті, так і в історії нашої країни.
Ми хочемо жити по-новому, ми прагнемо втілення в нашому житті принципів суспільного буття, наочно проявлених під час революційних подій, - єднання, гідності, особистого впливу на українське буття.
Яким чином досягти цього? Яким чином віддати належну шану героям, які загинули за наше майбутнє? В кожного є своє бачення.На початку роботи над конкурсом та його Програмою ми отримували чисельні звернення від українців, які проживають на всій території нашої країни з пропозиціями свого власного бачення пам`ятника Героям Небесної Сотні, створення Меморіального комплексу Революції Гідності.
Розуміючи, що для обрання кращих пропозицій найбільш ефективним є проведення конкурсу, протягом 9 місяців Оргкомітет конкурсу разом з громадою міста та громадськими експертами виробляв Програму та умови Конкурсу.Пропозиції та зауваження збиралися на сайті конкурсу, широкі публічні дискусії проводилися півроку щовівторка в Будинку Архітектора з 06.05.2014 по 01.11.2014 року. На цих відкритих майданчиках точилися суперечки. Конкурс сильно змінився. Конкурс став міжнародним, акцент з пам`ятника був перенесений на роботу з територією з обов`язковим увічненням пам`яті  Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні в міському просторі центральної частини міста.
Тож сьогодні ми маємо Програму та умови конкурсу, засновану на думці киян.
Ми вдячні всім, хто взяв участь в публічних дискусіях, всім хто взяв участь в опитуваннях та висловив свою думку, надіславши нам листа, або прийшовши особисто.
Спільно з громадою вироблена Програма конкурсу є реальним впровадженням в суспільне життя принципів та гасел Революції Гідності – громада, воля, єдність, гідність.
Наступним етапом публічного обговорення стане дискусія з приводу поданих проектів на конкурс.